Avaleht Sport Tuhat inimest koguneb homme Saku Suurhalli sportima
Tuhat inimest koguneb homme Saku Suurhalli sportima

Tuhat inimest koguneb homme Saku Suurhalli sportima

Nike Training DayHomme toimub Saku Suurhallis spordiüritus Nike Training Day, mis viie toimumisaastaga suutnud kasvada Põhjamaade ja Baltikumi üheks suurimaks treeningürituseks ning teeb programmi ja osalejate arvuga silmad ette ka paljudele samalaadsetele üritustele Euroopa suurriikides. Treeningüritust korraldavad koostöös MyFitness ja Nike.

Ürituse peakorraldaja Kristi Roosimägi sõnul seisneb Nike Training Day võlu just koostegemisel. „Seesugused spordiüritused annavad inimestele võimaluse tulla argipäevast välja, sportida ülimalt meeleolukas ja motiveerivas keskkonnas koos teiste spordisõpradega ning kogeda ja jagada ülevat emotsiooni, mida tekitab korralik sportlik pingutus ja inspireeriv keskkond. Kui spordiklubi treeningus osaleb korraga paarkümmend inimest, siis Nike Training Day’l osales eelmine aasta üle 1000 inimese,“ lisas Roosimägi.

Sel aastal on esmakordselt kavas spinning ja suurem fookus uutel huvitavatel treeningutel, mida igapäevaselt spordiklubide programmidest ei leia, näiteks Powerstrip, BAX ja Nike Training Club. Lisaks suurepärastele spordiklubi MyFitness treeneritele Eestist astuvad üritusel treeneritena üles Robert Steinbacher Šveitsist, Sandra Merino Rootsist, Erik Jäger ja Janni Giannikakis Saksamaalt.

Üritusel esineb Uku Suviste, päeva juhib särav Liina Randpere, lisaks astuvad üles TTÜ Tantsutüdrukud ja V.A.T stuudio.

Nike Training Day treeningüritusel on sel aastal esmakordselt avatud ka spetsiaalne lõõgastumisala Relax – Lounge, kus treeningute vahepeal hinge tõmmata, meelelahutusprogrammi nautida ja end kosutada. Lisaks on avatud on foto ja Nike Training Club ala, kus on võimalik endast ning sõpradest lahedaid pilte teha ning põnevat Nike Training Club rakendust proovida.

Rohkem informatsiooni ürituse kohta ning registreerumine SIIN!