Avaleht Sport Tänasest algavad Wimbledoni tenniseturniiri ülekanded
Tänasest algavad Wimbledoni tenniseturniiri ülekanded

Tänasest algavad Wimbledoni tenniseturniiri ülekanded

Mainekas Wimbledoni tenniseturniir jõuab tänasest Eesti televaatajateni, millele saavad Starmani kliendid kaasa elada Eurosport 2 kanalil nii teleri, arvuti kui ka nutiseadme vahendusel. Tenniseekspert Michel Lehtmets ootab Anett Kontaveidilt jõudsat mängu ning meeste hulgas näeb võidupotentsiaali vanameistritel Federeril ja Nadalil.

“Nagu ka möödunud suvel saavad spordisõbrad taas Starmani vahendusel jälgida Wimbledoni turniiri otseülekandeid, kus lööb kaasa ka tänavu kõigi WTA-karusselli jälgijate tähelepanu pälvinud Anett Kontaveit,” lausus Elisa ja Starmani juhatuse liige Andrus Hiiepuu. “Ainsa operaatorina Eestis vahendab Starman Wimbledoni otsepilti alates esimesest mängupäevast ning mänge on võimalik nautida nii koduses teleris kui ka ükskõik millises Eestimaa nurgas oma telefonist, tahvlist ja arvutist.”

Tennisekommentaator Michel Lehtmets ootab maailma vanimalt ja prestiižseimalt tenniseturniirilt tänavu palju rõõmsaid hetki nii meie esinumber Anett Kontaveidilt kui ka põnevaid heitlusi nii meeste kui naiste tabelis. “Aneti võimalused turniir edukalt läbida on paremad kui kunagi enne, ta on sel aastal suurepärast mängu näidanud ja temaga ei saa kerge olema ühelgi vastasel,” rääkis Lehtmets.

Vaid tšehhid Petra Kvitova ja Karolina Pliskova on Lehtmetsa hinnangul need nimed, kes Kontaveidiga mängides on kerged favoriidid ning kõigi teiste vastu peaks tal olema võiduvõimalus ka siis, kui Anett vaid oma keskmise taseme välja mängib.

“Kui Jelena Ostapenko võitis Roland Garrosi, siis miks mitte ei võiks Anett Kontaveit olla Wimbledoni üllatusvõitja?” osutas Lehtmets. “Aga nagu öeldakse, siis naiste tennis on tihti ettearvamatu ja sisuliselt kõik 128 naist võivad heal päeval kõiki üllatada.”

Meeste poolel on asi kommentaatori vaate kohaselt pisut lihtsam. “Kui veel eelmisel aastal tundus, et Roger Federer ja Rafael Nadal on oma parimad esitused juba seljataha jätnud, siis kaks suurmeistrit on selle väite selgelt ümber lükanud. Tänavu on kahepeale sisuliselt kõik suured trofeed ära võetud ja minu jaoks oleks üllatus, kui Wimbledoni neist kumbki ei võidaks.”

Wimbledoni tenniseturniir toimub 3.-16. juulini ning Eurosport 2 otseülekandeid saavad vaadata Starmani kliendid. TV Everywhere rakenduse vahendusel saab turniiri jälgida ka sõltumata asukohast oma nutiseadmetes või arvutites. Samuti on kõik mängud järelvaadatavad Ajamasinas.