1. Avaleht
  2. Sport
  3. Siim Rast ja Ave Tüür tulid Eesti meistriteks klassikalises lamades surumises
Siim Rast ja Ave Tüür tulid Eesti meistriteks klassikalises lamades surumises

Siim RastNädalavahetusel toimusid Pärnus Eesti meistrivõistlused 2017 klassikalises lamades surumises. Meestest saavutas esikoha Siim Rast spordiklubist Reval Sport tulemusega 238,0 kilogrammi, teiseks jäi Marek Vahi Sparta spordiklubist 212,5 kilogrammiga ja kolmanda koha võitis Hjalmar Mae spordiklubist Reval Sport 200,0 kilogrammiga.

Naistest oli parim Ave Tüür Sparta spordiklubist tulemusega 71,0 kilogrammi (78,35 wpoints), teise koha saavutas Karoliina Kase (TÜ ASK, 83 kg, 73,71wpoints) ning kolmanda koha pälvis Jana Olak (TÜ ASK, 80 kg, 71,71 wpoints).

Meeste võistkondlikus arvestuses oli klubidest parim spordiklubi Reval-Sport, teiseks jäi spordiklubi Sparta ja kolmandaks Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi.