Avaleht Sport Golf RUTTU KIRJA PANEMA! EGCC ootab golfitare reisiauhinnaga golfivõistlusele
RUTTU KIRJA PANEMA! EGCC ootab golfitare reisiauhinnaga golfivõistlusele

RUTTU KIRJA PANEMA! EGCC ootab golfitare reisiauhinnaga golfivõistlusele

TrilliumGolfCupPühapäeval, 16. augustil toimub traditsiooniline naistevõistlus Trillium Golf Cup 2015. Väärikal võistlusel on fantastilised auhinnad ning võistluse lõpetamine ja parimate autasustamine toimub pidulikul õhtusöögil restoranis Farm (Müürivahe 27B/Viru11) algusega kell 19.00.

Trillium Golf Cup 2015 mängitakse nii Sea kui ka Stone Course’il järjestikuste startidena alates kell 8.00. Kõik osalejad mängivad punastelt tiidelt punktimängu täpse EGA händikäpi alusel. Oodatud kõik naised, kellel on aktiivne händikäp. Maksimaalne osalejate arv Sea Course’l on 96 ja Stone’l 48. Hetkeseisuga on juba kirjas 117 golfimängijat. Siinkohal kutsuvad korraldajad üles aktiivsemalt end kirja panema kõiki händikäpiga vahemikus 36,1 – 54 naisterahvaid, sest võistlusklassis C on ruumi veel lahedalt. Registreeruda saab 14. augustini.

Võistluse peaauhinnaks on Golflife Traveli ja Ives Delorme poolt kõigi kolme võistlusklassi võitjatele reis Prantsusmaale, et osaleda Yves Delorme juubeliturniiril Pariisi lähedal Golf D’Ormesson väljakul. Reisi toimumise aeg on 18.-21. september 2015. Premeeritakse ka erivõistluste võitjaid, kõiki birdie tegijaid ning parimat löögimängu tulemust, lisaks on loosiauhinnad!

Võistlusjuhend

Jüri Kukk