Avaleht Sport NOORE SPORTLASE STIPENDIUM! Nädala lõpuni saab kandideerida 20 000 euro suurusele noorsportlaste stipendiumile
NOORE SPORTLASE STIPENDIUM! Nädala lõpuni saab kandideerida 20 000 euro suurusele noorsportlaste stipendiumile

NOORE SPORTLASE STIPENDIUM! Nädala lõpuni saab kandideerida 20 000 euro suurusele noorsportlaste stipendiumile

noorte_sportlaste_stipendiumERGO kindlustusselts kuulutas veebruaris välja konkursi noorte sportlaste stipendiumile väärtuses 20 000 eurot. Stipendiumi eesmärk on toetada lootustandvate noorte sportlaste ettevalmistust ja osalemist rahvusvahelistel võistlustel ning spordivahendite ostmist.

Stipendiumile on praeguseks taotluse esitanud märkimisväärne hulk noormehi ja neide, kellest nii mõnelgi on ette näidata juba ka tiitlivõistluste medaleid. Spordialadest paistavad enim silma judo ning ratsasport. Taotluste põhjal soovivad sportlased stipendiumiraha kasutada ennekõike võistluslaagrites käimisele, sh ka Rio Olümpiaks ettevalmistumiseks.

Noorte sportlaste stipendiumile saavad kandideerida sportlased vanusevahemikus 18-25 eluaastat. Stipendiumit võib taotleda sportlane või tema nõusolekul ka treener, juhendaja, kool, spordiklubi või spordialaliit. Taotluse esitamise tähtaeg on 13. märts 2016.

Stipendium võidakse määrata ja jagada ka mitme noore sportlase vahel. Lõpliku otsuse stipendiumi määramise kohta teeb kindlustusseltsi poolt kokku kutsutud hindamiskomisjon.

Lisainfot stipendiumi tingimuste ja taotluse esitamise kohta leiab SIIT!