Avaleht Sport Nädalavahetusel toimuvad Tondiraba spordikeskuses Eesti lahtised võitlusspordi mängud
Nädalavahetusel toimuvad Tondiraba spordikeskuses Eesti lahtised võitlusspordi mängud

Nädalavahetusel toimuvad Tondiraba spordikeskuses Eesti lahtised võitlusspordi mängud

Nädalavahetusel toimuvad Tondiraba spordikeskuses Eesti lahtised võitlusspordi mängud7.-8. veebruaril 2015 korraldab Eesti Võitlusspordi Ühendus (EVSÜ) Tallinnas Tondiraba spordikeskuse jäähallis VII Eesti lahtised võitlusspordi mängud, mille initsiaatoriks on Eesti Taekwondo Liidu president Mihhail Kõlvart.

Kahe päeva jooksul saavad külastajad ühes spordisaalis, mitmel võitlusplatsil, tutvuda erinevate võitlusalade võistlustega: muay thai, sport chanbara, wushu, kickboxing, noavõitlus, vehklemine, taekwondo WTF, kudo, karate kyokushinkai ja poks.

7. veebruari õhtul kell 20.00 toimub avaprogramm BALTFIGHT PRO spordiüritusena, kus selguvad Eesti Võitlusspordi Ühenduse parimad sportlased 2014. aasta arvestuses ja kaheksas profimatšis astuvad võitlustulle välisriikide võistlejatega Eesti tituleeritumad sportlased.

VÕISTLUSKAVA 07.02.1015

Võistluse algus kell 10.00
– taekwondo
– muay thai
– kickboxing
– kudo
– sport chanbara
– knife fight/noavõitlus

VÕISTLUSKAVA 08.02.2015

Võistluse algus kell 11.00
– taekwondo
– muay thai
– kickboxing
– boxing
– karate kyokushin
– fencing/vehklemine
– wushu

BALTFIGHT PRO KAVA 07.02.2015

Ürituse algus kell 20.00
– vehklemine: Pia Klafstad (Norra) vs Irina Embrich (Eesti)
– K-1: Martynas Jasiunas (Leedu) vs Eduard Kamenski (Eesti)
– taekwondo WTF: Karlis Orleans (Läti) vs Marek Ušakov (Eesti)
– muay thai naistematš: Ilona Jakubovitš (Valgevene) vs Andra Aho (Eesti)
– taekwondo ITF: Naimov Muhammadjon (Tadžikistan) vs Eduard Svarval (Eesti)
– poks: Vladimir Milevskij (Leedu) vs Rain Karlson (Eesti)
– K-1: Zenja Jeton (Šveits) vs Markko Moisar (Eesti)
– muay thai meestematš: Mamba Cauwenbeŕg (Belgia) vs Rain Kärkinen (Eesti)

Eestit esindavad Irina Embrich (Eesti Vehklemisliit); Markko Moisar (Tallinna Taipoksi Klubi); Eduard Svarval (Eesti Taekwondo Liit); Eduard Kamenski (Klubi Garant); Marek Ušakov (Eesti Taekwondo Liit); Andra Aho (Tallinna Taipoksi Klubi); Rain Karlson (Eesti Poksiliit); Rain Kärkinen (Tallinna Taipoksi Klubi).
Vastastena astuvad üles Norra, Leedu, Läti, Valgevene, Tadžikistani, Šveitsi ja Belgia esindajad.
Kõik üritusel osalevad sportlased on tulnud nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel tasemel oma ala meistriteks ning nende seas on palju Euroopa ja maailmameistrivõistluste võitjaid.

Eesti lahtised võitlusspordi mängud