Avaleht Sport Koduklubi Telliskivi kutsub lahtiste uste päevale
Koduklubi Telliskivi kutsub lahtiste uste päevale

Koduklubi Telliskivi kutsub lahtiste uste päevale

Koduklubi Telliskivi!5. aprillil toimub Koduklubis Telliskivi lahtiste uste päev, kus spordiklubi on avatud kell 10.00–19.00 kõigile huvilistele ning sissepääs on tasuta.

Koduklubi Telliskivi ja Põhja-Tallinna Valitsus kutsuvad seoses liikumisaastaga 2014 kõiki huvilisi osa võtma avatud uste päevast koduklubis (Telliskivi 60), mis toimub 5. aprillil algusega kell 10.00. Treener Sulev Lepiku eestvedamisel toimuvad kell 12.00 ja 14.00 jõusaali ABC-treeningud. Näidistrennis tutvutakse kõikide koduklubi treeningvahenditega, õpitakse õigesti harjutusi sooritama ja kõigile soovijatele jagatakse välja ka algaja trennikava. Seega saab pärast esimese õppetreeningu läbimist igaüks trennidega alustada juba omal käel. Kell 13.00 algab nn trennikokteil, kus saab läbi proovida pea kõik koduklubis toimuvad trennid (TRX, BodyToning, Zumba, bodyART).

Koduklubi Telliskivi on kodulähedane spordiklubi Kalamaja ja Pelgulinna kandis elavale või töötavale inimesele. See on umbes nagu kodupood, aga õlle, jogurti ja keedupeedi asemel pakutakse piisavat koormust kõigile lihasgruppidele. Koduklubis on kaks spordiruumi: need on jõusaal koos kardioseadmetega ja rühmatreeningute saal.

Selleks, et kõik treenijad kenasti ära mahuksid on vajalik etteregistreerimine koduklubi telefonil 5681 0888.