Avaleht Sport Jüriöö tõi jooksusõbrad Botaanikaaeda
Jüriöö tõi jooksusõbrad Botaanikaaeda

Jüriöö tõi jooksusõbrad Botaanikaaeda

Jüriöö Jooks 5Eile toimus Pirital Jüriöö Jooks 2014, mis meelitas oma võimed proovile panema paarsada väikest ja suurt jooksusõpra, kes kõik andsid rajal oma maksimumi.

Kui eelmisel aastal võttis jooksuüritusest osa 17 kaheksaliikmelist meeskonda, siis sel aastal oli see arv juba 21. Rohkem oli osalejad ka individuaalstardis, kust võttis osa ligi 50 meest ja naist. Põhijooksudele eelnenud lastejooksu aga läbis pea sada väikest jooksjat.

Õdusat kolmapäevaõhtut ei tuldud Botaanikaaeda aga rahulikult võtma. 2,2-kilomeetrise individuaaldistantsi parimaks oli Tõnu Lillelaid ajaga 6.11 ning naiste arvestuses Anu Teppo ajaga 7.12. Võistkondadest jooksis kaheksa kilomeetrit kõige kiiremini Sparta Jooksutiim ajaga 21.36.

Jüriöö JooksPirita linnaosa vanem Tõnis Mölderi sõnul on tervisesport saanud paljudele südamelähedaseks ning  jooksjate arv Jüriöö jooksul aasta-aastalt tõusnud. „Kindlasti me jätkame seda traditsiooni ning liikumisaastale järgneval aastal loodame näha veel rohkem osalejaid,“ ütles Mölder.
Pirita Jüriöö Jooksu 2014 korraldasid Pirita Linnaosa Valitsus, Tallinna Botaanikaaed ning Acer Events.

Mehed

Tõnu Lillelaid 6.11
Heinrich Sillang 6.26
Priit Simson 6.32

Jüriöö Jooks 4Naised

Anu Teppo 7,12
Viivi-Anne Soots 7.36
Kristiina Kresmer 7.48

Võistkonnad

Sparta Jooksutiim 21.36
Jooksupartner 22.26
Andres&Sõbrad 23.27