Avaleht Sport Golf GOLFI EESTI MEISTRIVÕISTLUSED! Eesti meistrivõistlustel tõusis liidriks 15-aastane Carl Hellat
GOLFI EESTI MEISTRIVÕISTLUSED! Eesti meistrivõistlustel tõusis liidriks 15-aastane Carl Hellat

GOLFI EESTI MEISTRIVÕISTLUSED! Eesti meistrivõistlustel tõusis liidriks 15-aastane Carl Hellat

Carl Hellat - Urmas Kamdron
Carl Hellat / Foto: Urmas Kamdron

Jõelähtmel jätkuvatel Eesti löögimängu meistrivõistlustel tõusis teisel päeval liidriks eelmise aasta hõbemedalivõitja 15-aastane Carl Hellat. Tugevas tuules peetud teisel võistluspäeval mängis Hellat 77 lööki ja edestab kolme löögiga nelja mängijat – Janno Sild mängis täna 78, Timo Raukas 80, tiitlikaitsja Sander Aadusaar 80 ja esimese päeva liider Martin Järve 81 lööki.

“Kui kõik hästi läheb, on võimalused esikoha võitmiseks olemas,” sõnas Hellat pärast võistlust. “Väga, väga raske oli sellise tugeva tuulega mängida, aga tunnen end enesekindlalt ja ka vorm on hooaja lõpu poole paremaks läinud.”

Kahe päeva kokkuvõttes on Hellat mänginud + 6, Sild, Raukas, Aadusaar ja Järve + 9.

6. kohta jagavad Egeti Liiv ja Joonas Turba. Sel aastal rajamängus Eesti meistriks tulnud Liiv tõusis tänase päeva lõpuks neli kohta, kui mängis 78 lööki, Turba tulemuseks jäi 82 lööki. Mõlemad kaotavad Hellatile 5 löögiga.

Naiste konkurentsis liigub meistritiitli suunas Liis Kuuli, kes löögimängus pole Eesti meistriks tulnud. Kuuli mängis täna 77 lööki, nelja löögi kaugusel on teist kohta hoidev Kadi Hilpus-Meldrum ja juba kaheksa löögiga jääb maha Annika Meos.

Monika Kuzmina