1. Avaleht
  2. Sport
  3. Erkki Etverk võitis jooksusarjas kolmanda maratoni
Erkki Etverk võitis jooksusarjas kolmanda maratoni

3. märtsil toimus Vinni-Rakvere talvejooksusarja kolmas ehk viimane etapp. Vaatamata tuisusele ilmale tuli starti 30 jooksjat, neist 12 võtsid ette maratoni ja 18 lühema 10 kilomeetri pikkuse distantsi, teatas Jooksuportaalile sarja üks korraldajaid Andrus Lein.

Maratoni võitis taas Erkki Etverk ajaga 3:23.07, järgnesid Cris Poll 3:31.13-ga ja Peeter Kand 3:32.22-ga

Naisi oli maratoni stardis kolm. Võitis seekord Marika Roopärg ajaga 4:28.23. Teise koha sai Viia Kaldam 5:01.01-ga ja kolmanda koha Annika Pang 5:03.39-ga.

Talvejooksusarja kõik kolm maratoni läbis 8 jooksjat.
10 km esikoha võttis seekord Jaanus Undrest ajaga 39.13, järgnesid Kaido Vahkal 39.53 ja Taavi Kilki 41.25. Naistest võitis Egle-Helene Ervin 44.00. Sarja kokkuvõttes osutusid võitjateks Jaanus Undrest ja Laura Kallas.