3. Eesti meeskond võitis sulgpalli EM-il Ungari 3-2
Eesti meeskond võitis sulgpalli EM-il Ungari 3-2

Eesti meeskond peale võitu Ungari üle Foto: erakogu
Eesti meeskond peale võitu Ungari üle

Sulgpalli Euroopa Meeskondlikel MV-l avas Eesti meeskond võiduskoori alistades Ungari 3-2. Punktid tõid Eestile Raul Must üksikmängus ning mõlemad meespaarid: Kristjan Kaljurand-Raul Käsner ja Heiko Zoober-Mikk Õunmaa.

Esimeses üksikmängus pidas Raul Must Ungari esinumbri vastu kolmegeimilise lahingu. „Ei valmistunud vaimselt piisavalt hästi selleks mänguks ja vastane suutis mind üllatada oma mängutaseme ja kvaliteediga. Teises ja kolmandas geimis suutsin oma mängu siiski peale suruda“ sõnas Raul peale mängu.

Mõlemad järgnevad üksikmängud olid tasavägised, kuid nii Heiko Zoober kui ka Mkk Õunmaa pidid kolmes geimis tunnistama vastase paremust.

Peale üksikmänge juhtis Ungari 2-1 ja järgnesid paarismängud.

Esimeses paarimängus suutsid Kaljurand-Käsner alistada vastased punktidega 25-23; 21-19. Ka teine meespaar oli tasavägine, siiski Heiko Zoober ja Mikk Õunmaa suutsid säilitada tugevat võistlusnärvi ja alistada vastased 21-19; 22-20.

Seega 3-2 võit Eestile.

Alagrupi viimases ringis kohtub Eesti meeskond Bulgaariaga, kellel on üks võit ja üks kaotus nagu Eestilgi.