Avaleht Sport Digilevi TasutaTV näitab jalgpalli MM-i Vabaduse väljakul
Digilevi TasutaTV näitab jalgpalli MM-i Vabaduse väljakul

Digilevi TasutaTV näitab jalgpalli MM-i Vabaduse väljakul

digileviDigilevi TasutaTV kutsub kõiki vutisõpru Vabaduse väljakule viimasele neljale jalgpalli MM-i mängule kaasa elama.

Digilevi TasutaTV teenusepakkuja AS Levira turundus- ja kommunikatsioonispetsialisti Kristi Kurelli sõnul on jalgpall selle suve üks populaarsemaid spordialasid . „Jalgpalli otseülekandeid vaatavad iga päev sajad tuhanded eestlased kodudes üle riigi. Turniiri viimaste mängude ühisvaatamised on vutisõpradele olulised kohtumispaigad ning nii otsustasime tuua jalgpalli MM-i otseülekanded Tallinna linna peaväljakule. Kõik vutisõbrad on oodatud 8., 9. ja 12. juulil kell 22:30 ja 13. juulil kell 21:30 Vabaduse väljakule MM-i viimastele tulistele heitlustele kaasa elama,“ lisas Kurell.

Igale ühisvaatamisele ootab Digilevi TasutaTV enam kui pooltuhat vaatajat. Ühisvaatamisel näitavad pilti linnale kuuluvad ekraanid, heli edastamiseks kasutatakse täiendavaid kõlareid. Ülekandeks on saadud luba Rahvusvaheliselt Jalgpalli Föderatsioonilt (FIFA) ja Eesti Rahvusringhäälingult (ERR).