2. Sport
  3. Golf
  4. AJAKIRI GOLF! HOOAEG LÄBI! Rahvagolfi finaal lõpetas hooaja EGCC väljakul
AJAKIRI GOLF! HOOAEG LÄBI! Rahvagolfi finaal lõpetas hooaja EGCC väljakul

RahvagolfRahvagolfi finaalis võistlesid tänavusel aastal 50 golfimängijat kolmes HCP-löögimängu võistlusklassis. 1. maist – 15. septembrini kestnud sarjas said osaleda kõik golfarid, kellel oli 2015. aasta kehtiv HCP kaart. Läbi hooaja sai punkte koguda EGCC Sea ja Stone väljakutel, Haapsalu Golfis, Niitvälja Golfiklubis, Otepää Golfiklubis, Saare Golfis, Suurestal ja White Beach Golfis. Sarja parimateks on Raido Kuusk, Priit Juurikas ja Ave Apner, kirjutab ajakiri Golf.

Lisaks sai sarjas osaleda võistkondlikus arvestuses, kuhu kuulus 4 mängijat ning arvesse läks kolme parima tiimikaaslase skoor. Võitja võistkonna auhinnaks on 2016. aasta kevadel toimuv golfireis. Parim võistkond oli sel hooajal Euronics, kuhu kuulusid Erkko Linnas, Raido Kuusk, Heret Ots ja Veiko Poolgas.

Spetsiaalselt finaali puhul said EGCC Sea Course 10. rajal kõik osalenud eriti magusa auhinna nimel hole-in-one lööki üritada, sest palli avalöögiga auku saanud mängijale oli ette nähtud Mazda CX-3. Seekord jäi auto välja andmata, kuid Raido Kuusk (3,04m) ja Piret Pihl (3,64m) tegid kõige õnnestunumad löögid ning said nendega lähim lipule eriauhinnad.